Testowanie oprogramowania

Testowanie oprogramowania Testowanie oprogramowania jest jedną z najmłodszych dziedzin w branży IT. Organizacje piszące aplikacje internetowe, programy na zamówienie czy gry mobilne, chcąc zapewnić wysoką jakość swoich produktów decydują się coraz częściej na niezależne testy. W tym celu zwracają się do firm outsourcingowych, wyspecjalizowanych w testach aplikacji i kontroli jakości oprogramowania.
Coraz popularniejszą formą testów jest crowdsourcing czyli wynajem dużej grupy testerów, którzy wykonują swoją pracę zdalnie i zgłaszają błędy poprzez profesjonalną platformę. Największym serwisem tego typu jest testuj.pl, który skupia prawie 1500 profesjonalnych testerów oprogramowania.
Firma chcąca zlecić testy swoich projektów, ma możliwość ustalenia budżetu, jakim dysponuje, na testy. Może wybrać także określoną liczbę testerów i ustalić wymagania systemowe i sprzętowe, jakie muszą być spełnione, aby tester mógł przystąpić do testów.
Testy trwają zazwyczaj kilka dni i po tym okresie klient otrzymuje listę błędów znalezionych przez testerów.
Taki system daje ogromne korzyści: po pierwsze jest to najtańszy, a zarazem najefektywniejszy sposób na dobre testy oprogramowania. Potwierdza to długa lista dotychczasowych klientów serwisu testuj.pl

Szczegóły strony testuj.pl:

Podlinkuj stronę testuj.pl:

Testowanie oprogramowania

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 21 Odwiedziny googlebot 106 Odwiedziny bing 116

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: