Zgłoszenie instalacji

Zgłoszenie instalacji OCHRONA ŚRODOWISKA. Ochrona środowiska wywiera coraz większy wpływ na sposób prowadzenia procesów produkcyjnych w zakładach przemysłowych. Przedsiębiorcy coraz bardziej zastanawiają się nad tym, czy maszyny zainstalowane w ich hali nie oddziałują ponadnormatywnie w zakresie hałasu, czy nie powodują zapylenia, czy uciążliwości odorowej. Rośnie świadomość ekologiczna, ale także kary finansowe nakładane przez WIOŚ podczas okresowych kontroli.
Przykładowo jeśli zakład nie uzyskał decyzji zatwierdzającej program gospodarki odpadami niebezpiecznymi (a ze względu na ilość wytwarzanych odpadów powinien) to musi zapłacić 5 000 złotych kary. Najgorzej jednak jeśli nie uzyska się najważniejszego pozwolenia - jakim bez wątpienia jest pozwolenie zintegrowane.
Nasza firma świadczy usługi w zakresie zarządzania ochroną środowiska w zakładach produkcyjnych - z chęcią Państwu pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania.

W zakresie instalacji sanitarnych proponujemy:
  • realizację zaczynając od projektu aż po montaż i uruchomienie,[*] przegląd oraz konserwację urządzeń i instalacji, pomiary i regulacje hydrauliczne,[*] nadzór budowlany nad realizowanymi inwestycjami.

Szczegóły strony www.ecoclima.waw.pl:

Podlinkuj stronę www.ecoclima.waw.pl:

Zgłoszenie instalacji

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 55 Odwiedziny googlebot 131 Odwiedziny bing 169

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: